Oferta zabiegów dla Niej na twarz


Program "FACE WELLNESS"

Delikatne masaże, wysoce skuteczna kosmetyka ziołowa i maksymalne odprężenie twarzy. Poczuj się wyjątkowo i rozkoszuj się witalizującym działaniem zabiegów wellness. Stałe punkty programu obejmują: oczyszczanie skóry w zależności od indywidualnych potrzeb, diagnostykę skóry, nawilżanie ziołowe, usuwanie niedoskonałości skóry, ampułki z koncentratem substancji czynnych, masaż relaksujący, intensywną maskę pielęgnacyjną, makijaż na dzień.

  SZCZEGÓŁY ZABIEGÓW...

Program "FACE SPECIAL"

Dla cery wrażliwej z maksymalnymi wymaganiami pielęgnacyjnymi. Profesjonalne techniki zabiegów połączone są tutaj z odprężającymi elementami programu wellness. Stałe punkty programu obejmują: oczyszczanie skóry w zależności od indywidualnych potrzeb, diagnostykę skóry, nawilżanie ziołowe, usuwanie niedoskonałości, ampułki z koncentratem substancji czynnych, masaż relaksujący, intensywną maseczkę pielęgnacyjną, makijaż na dzień.

  SZCZEGÓŁY ZABIEGÓW...


Program "FACE CLASSIC"

Klasyczny program zabiegów ze szczególnym uwzględnieniem profesjnalnej pielęgnacji skóry i jeszcze lepszego samopoczucia. Usiądź wygodnie i zapomnij na chwilę o problemach dnia codziennego.

  SZCZEGÓŁY ZABIEGÓW...


Program "CLEAR SKIN"

Systematyczny program oczyszczania skóry specjalnie dopasowany do cery skłonnej do pojawiania się niedoskonałości. Efekt: cera rozjaśniona, świeża, z głęboko oczyszczonymi porami.

  SZCZEGÓŁY ZABIEGÓW...


Program "FACE STYLE"

Program ten oferuje dodatkowe produkty, umożliwiające rozszerzenie palety zabiegów według indywidualnych życzeń.

  SZCZEGÓŁY ZABIEGÓW...


Odwiedź nas na:
Kosmetyka Katarzyna Gołaszewska
ul. Lubelska 32C, Wiązowna
kasia.golaszewska3@gmail.com.pl
tel. 664 133 347