Zabiegi programu "FACE SPECIAL"Zabieg uodparniający

Innowacyjna metoda zabiegu z zastosowaniem najszlachetniejszych składników. Przeznaczona dla osób ze skorą wrażliwą, podrażnioną i skłonną do alergii. Według życzenia klienta do wyboru następujące zabiegi:
Aqua Plus – intensywne nawilżanie
Lipid Plus – intensywna pielęgnacja
High Potential – intensywna terapia anti-aging
Z rozgrzewającym masażem odprężającym i zastosowaniem Boule Freezer – szczególny sposób łączenia substancji czynnych ze skorą.

Czas: 90 min | Cena: 160 zł

Kosmetologiczny trening naczyniowy

Ta delikatna metoda została opracowana specjalnie na potrzeby skory szczególnie wrażliwej, np. dotkniętej trądzikiem różowatym i dermatozą około ustną. Lekkie receptury z ziół, specjalnie opracowane do tego typu schorzeń, odblokowują naczynia i stabilizują je. Jedyna w swoim rodzaju metoda masażu z zastosowaniem świeżo zaparzonej zielonej herbaty poprawia samopoczucie. Efekt końcowy uzyskuje się dodatkowo z pomocą metody stosowania okładów z gazy oraz chłodzącej maseczki z twarogu. Efekt: czysta, rozjaśniona i zdrowo wyglądająca cera.

Czas: 105 min | Cena: 280 zł

Sprawność krążeniowa

Celem tej metody jest zmniejszenie rozszerzonych drobnych naczyń krwionośnych widocznych bezpośrednio na skórze. Rezultat ten osiąga się przy pomocy specjalnej techniki stosowania okładów z bandaży, jak również poprzez zastosowanie preparatów ziołowych dobranych odpowiednio do typu cery. Delikatny masaż relaksujący wzmacnia efekt odprężenia. Skora staje się promienna i wypoczęta.

Czas: 90 min | Cena: 180 zł

Czyste „Ja”

Kosmetologiczna koncepcja manualnego oczyszczania skory jako terapia przeciw późnemu trądzikowi. Zabieg przywraca uczucie czystej i gładkiej w dotyku skory. Innowacyjne TRIO pielęgnacyjne będące skuteczną kombinacją kredy leczniczej z Rugii zawierającej tlenek cynku, orzeźwiającego toniku na bazie mieszanki owoców oraz uodparniającego płynu z drogocennego boczniaka ostrygowatego, zapewnia sukces widoczny już po kilku aplikacjach. Tej profesjonalnej metodzie zabiegowej towarzyszy delikatny masaż rozluźniająco-relaksujący stanowiący doskonałą odskocznię od tempa dnia codziennego. Efekt: skora jest gładka, jędrna i oczyszczona.

Czas: 60 min | Cena: 170 zł

Stymulacja limfatyczna

Odprężający zabieg oczyszczający z kosmetycznym masażem bańkami i masażem limfatycznym. Celem tej metody jest przywrócenie przepływu limfy w zastałych tkankach, pobudzenie krążenia limfatycznego oraz odprowadzenie z organizmu toksyn. Delikatny masaż limfatyczny oferuje przy tym maksymalne odprężenie, zapewnia promienny, zdrowy i świeży koloryt skory.

Czas: 90 min | Cena: 220 zł

Masaż limfatyczny

Delikatny, odblokowujący pory masaż skory twarzy, szyi i dekoltu. Tę specjalną technikę polecamy szczególnie w przypadku skóry zaczerwienionej, trądzikowej oraz skory z oznakami upływu czasu. Metodę tę można doskonale łączyć z zabiegiem „Comfort”.

Czas: 45 min | Cena: 110 zł

Odwiedź nas na:
Kosmetyka Katarzyna Gołaszewska
ul. Lubelska 32C, Wiązowna
kasia.golaszewska3@gmail.com.pl
tel. 664 133 347