Zabiegi programu "CLEAR SKIN"Zabieg oczyszczający podstawowy

Program głębokiego oczyszczania opracowany specjalnie dla cery z problemami wieku młodzieńczego i niedoskonałościami. Obejmuje przygotowanie skory, w tym indywidualne intensywne oczyszczanie, nawilżanie ziołowe, usunięcie niedoskonałości, ampułkę, antybakteryjną maseczkę oczyszczającą, pielęgnację na dzień.

Czas: 90 min | Cena: 120-140 zł

Zabieg oczyszczający intensywny

Program głębokiego oczyszczania przeznaczony dla cery mieszanej i tłustej. Obejmuje: przygotowanie skóry, w tym indywidualne intensywne oczyszczanie, nawilżanie ziołowe, regulację brwi, ew. masaż rozluźniający, usunięcie niedoskonałości, ampułkę, maseczkę, pielęgnację na dzień.

Czas: 120 min | Cena: 160-200 zł

Zabieg normalizujący

Biologiczny zabieg z użyciem kwasów owocowych. Metoda ta wspaniale sprawdza się w przypadku cery niedostatecznie ukrwionej, z rozszerzonymi porami i niedoskonałościami, jak również w przypadku cery z widocznymi śladami po trądziku, wspomagająca zredukowanie ewentualnych blizn. W celu osiągnięcia pożądanych efektów zaleca się przeprowadzenie kuracji cyklicznych zabiegów. Zastosowanie kuracji: 5 + 1 aplikacja gratis

Czas: 70 min | Cena: 120 zł

Intensywne oczyszczanie skóry pleców

Intensywne oczyszczanie skory pleców z elementami: przygotowania skory, w tym indywidualnego intensywnego oczyszczania, nawilżania ziołowego, usunięcia niedoskonałości, okładu z alg.

Czas: do 120 min | Cena: 180 zł

Peeling migdałowy

Działanie: normalizuje zmiany trądzikowe, oczyszcza skórę z zaskórników, błyskawicznie rozświetla skórę, odmładza regeneruje, nawilża.
Wskazania: skóra sucha, szara, pozbawiona blasku, zanik napięcia i elastyczności, trądzik różowaty i umiarkowany pospolity, nieregularne przebarwienia.

| Cena: 120 zł

Peeling glikolowy

Działanie: opóźnia procesy starzenia się skóry, poprawia elastyczność napięcie i witalność, przywraca nawilżenie, regeneruje wygładza rozświetla skórę. Wskazania: skóra normalna z pierwszymi oznakami starzenia, pozbawiona witalności jędrności i elastyczności, wymagająca intensywnej regeneracji.

| Cena: 140 zł

Odwiedź nas na:
Kosmetyka Katarzyna Gołaszewska
ul. Lubelska 32C, Wiązowna
kasia.golaszewska3@gmail.com.pl
tel. 664 133 347