Zabiegi programu "FACE STYLE"Henna na brwi

Nadaje brwiom większej wyrazistości i podkreśla siłę spojrzenia.

Cena: 15 zł

Henna na rzęsy

Farbowanie rzęs z długotrwałym rezultatem gwarantuje spojrzenie, któremu nikt się nie oprze.

Cena: 15 zł

Regulacja brwi

Nadaje brwiom zadbany wygląd i optymalny kształt, podkreślający atuty urody.

Cena: 7 zł

Intensywny zestaw pielęgnacyjny okolic oczu

Dla suchej skóry wokół oczu. Zabieg nawilża, uelastycznia i sprawia, że drobne zmarszczki oraz tzw. „kurze łapki” stają się mniej widoczne.

Czas: 40 min | Cena: 60 zł

Zabieg modelage na oczy

Extra-Lifting partii skóry wokół oczu podatnych na powstawanie zmarszczek, z koncentratem substancji czynnych, nawilżających i napinających skórę. Zabieg wieńczy rozgrzewający Thermo Modelage przynoszący oczekiwany rezultat. Uzyskany efekt to ujędrnione wzmocnione partie skóry wokół oczu.

Czas: 45 min | Cena: 100 zł

Institute Maritim Algi Bio Matrix

Ekskluzywny zabieg dający efekt liftingu skóry wokół oczu. Zabieg rozjaśnia cienie, doskonale nawilża i daje uczucie komfortu zadbanej skóry.

Czas: 45 min | Cena: 160 zł

Zabieg z maską woskowo-parafinową na usta

Specjalny płynny wosk na ciepło sprawi, że koncentraty pielęgnacyjne intensywniej wnikają w skórę. Maska odżywia skórę oraz uzupełnia jej niedobory. Skóra wokół ust zostaje wyraźnie wygładzona.

Czas: 40 min | Cena: 40 zł

Specjalny zabieg na szyję i dekolt

Zabieg sprawia, że partie szyi i dekoltu stają się bardziej atrakcyjne, gładkie i elastyczne. Po zastosowaniu kompresów ziołowych specjalne produkty utrwalające z ampułkami substancji czynnych o działaniu napinającym są lepiej i intensywniej wchłaniane.

Czas: 60 min | Cena: 100 zł

Zabieg na szyję i dekolt Exclusive

Specjalny zabieg pielęgnacyjny mający na celu uzyskanie uwodzicielsko subtelnych i jędrnych partii szyi. Peeling z perełkami jojoby czyni skórę aksamitnie delikatną i gładką, wysoce skuteczny koncentrat substancji czynnych wzmacnia i napina szczególnie wymagające partie skóry. Przyjemnie rozgrzewający okład olejowy sprawia, że składniki pielęgnacyjne są lepiej wchłaniane i tym samym optymalizują działanie przeciwzmarszczkowego kremu na szyję INSTITUTE. Zadbaj o szyję – ona zdradza Twój wiek!

Czas: 80 min | Cena: 150 zł

Odwiedź nas na:
Kosmetyka Katarzyna Gołaszewska
ul. Lubelska 32C, Wiązowna
kasia.golaszewska3@gmail.com.pl
tel. 664 133 347