Zabiegi programu "BODY WELLNESS"Zabieg „Harmonia – plecy”

Wyrównawczy program relaksujący dla pleców z następującymi elementami pielęgnacyjnymi: peeling thalasso, masaż odprężający i okład z alg na plecy. Stosowany w tej metodzie masaż oparty jest na azjatyckiej koncepcji punktów nacisku oraz służy ogólnemu odprężeniu i rozluźnieniu napiętej muskulatury.

Czas: 80 min | Cena: 200 zł

Zabieg SPA dla ciała

Szeroki zabieg pielęgnacyjny zachwycający różnorodność wspaniałych efektów. Zabieg usprawnia krążenie, pobudza przepływ limfy, wspomaga zaopatrywanie skóry w niezbędne substancje odżywcze, usuwa ze skóry toksyny, poprawia elastyczność skóry. W widoczny sposób poprawia się napięcie skóry. Obumarły naskórek zostaje usunięty. Zabieg ten usprawnia poza tym krążenie organów leżących głębiej. Zabieg poprawia ogólne samopoczucie.
Czas: 120 min | Cena: 250 zł

Zabieg wellness według Ayurvedy

Pochodząca z Indii sztuka masaży olejkami pozwala szczególnie dobrze zadbać o samopoczucie. Tradycyjny peeling jedwabnymi rękawiczkami przygotowuje skórę na następującą po nim ceremonię, kiedy to pielęgnujące olejki stapiają się ze skórą czyniąc ją niewiarygodnie delikatną. Łagodne tony tybetańskich mis śpiewających wprowadzą Cię w atmosferę medytacji i błogi stan nieważkości.
Czas: 90 min | Cena: 230 zł
Rozszerzona wersja zabiegu: z zastosowaniem ujędrniających alg na ciało oraz okładu z sianka alpejskiego.
Czas: 120 min | Cena: 300 zł

Phytothermalis plecy

Wschodnioazjatycki luksus dla ciała i duszy. Dzięki peelingowi skora ciała staje się delikatnie oczyszczona i gładka. Gorące wypełnione ziołami stemple gwarantują ekskluzywny masaż. Oczarują Cię egzotyczne zapachy stempli ziołowych, wspaniale pielęgnujących ciało. Ostateczny efekt nadaje okład z sianka alpejskiego o działaniu rozluźniającym mięśnie. Witalizująca chwila przerwy spełniająca największe wymagania pielęgnacyjne.

Czas: 120 min | Cena: 350 zł

Zabieg Thalasso na ciało

Pozwól odpłynąć swoim myślom i unosić się na łagodnych falach. Peeling z wykorzystaniem jojoby czyni skórę elastyczną i intensywnie ją oczyszcza. Następnie rozkoszuj się chwilą ciszy przy blasku świec podczas kąpieli z zastosowaniem hydromasażu i soli morskiej. Punkt kulminacyjny tego zabiegu stanowi gruntowny masaż całego ciała. Okład z alg na całe ciało nadaje skórze zadbany wygląd i w naturalny sposób usuwa z organizmu zalegające toksyny.

Czas: 120 min | Cena: 300 zł

Zabieg antycellulitowy

Stosowanie zabiegu jako kuracji wspomaga utrzymanie pięknej sylwetki. Rozgrzewający termo-żel poprawia krążenie i stanowi optymalny wstęp do efektywnego zabiegu antycellulitowego. Przygotowany w ten sposób intensywny masaż antycellulitowy wspaniale oddziałuje na tkankę tłuszczową: powiększone komórki tłuszczowe zostają dosłownie wyciśnięte. Nasza ampułka antycellulitowa dodatkowo przyczynia się do pozytywnego rezultatu zabiegu. W ten sposób już po kilku zabiegach uzyskuje się piękną, atrakcyjną i gładką sylwetkę. Czas zabiegu: 90 minut (pierwszy zabieg) 60 minut (kolejne zabiegi) / Zastosowanie kuracji: 5 + 1 aplikacja gratis

Czas: 120 min | Cena: 200 zł

Pół-zabieg SPA

Podróż marzeń. Rozkoszuj się spokojem wewnętrznym. Cechą szczególną tego zabiegu są delikatne masaże rozciągająco – relaksujące, obejmujące takie obszary jak głowa, plecy, kark, stopy i stawy skokowe. Zabieg ten jest nie tylko prawdziwą rozkoszą dla skóry z uwagi na wykorzystanie ciepłego pielęgnującego olejku, ale również delikatna eteryczna nuta jagodlinu wonnego, aksamitki i drewna cedrowego ma dobroczynny wpływ na zmysły potęgując tym samym uczucie unoszenia się w powietrzu oraz uwolnienia od trosk dnia powszedniego.
Czas: 120 min | Cena: 180 zł

Odwiedź nas na:
Kosmetyka Katarzyna Gołaszewska
ul. Lubelska 32C, Wiązowna
kasia.golaszewska3@gmail.com.pl
tel. 664 133 347