Zabiegi programu "BODY STYLE"Manicure

Celem zabiegu są wypielęgnowane dłonie i paznokcie. Paznokciom nadany zostaje odpowiedni kształt, a naskórek przy paznokciach zostaje delikatnie usunięty. Masaż dłoni wykonywany jest przy użyciu odżywczego kremu i przynosi ulgę zmęczonym dłoniom. Nasz wysoce wartościowy olejek do paznokci wzmacnia je i pielęgnuje.

Czas: 30 min | Cena: 30 zł

Pedicure

Kosmetyczna pielęgnacja dla uzyskania efektu pięknych, zadbanych stop. Paznokcie skraca się i wygładza oraz usuwa gromadzący się wokół nich naskórek. Zrogowaciały naskórek na podeszwach stop zostaje usunięty, a uwolniona skóra wygładzona. Końcowy etap zabiegu stanowi nałożenie specjalnego kremu pielęgnacyjnego do stop.

Czas: 75 min | Cena: 55 zł

Modelage dłoni

Przyjemny zabieg odprężający z peelingiem działa dobroczynnie na zmęczone dłonie i łamliwe paznokcie. Podgrzewany do temperatury 42 stopni peeling delikatnie pobudza krążenie krwi i gwarantuje maksymalną pielęgnację dłoni i paznokci. Uzyskany efekt to aksamitnie delikatne dłonie i mocne paznokcie.

Czas: 60 min | Cena: 150 zł

Zabieg z maską parafinowo-woskową na dłonie/stopy

Specjalny zabieg pielęgnacyjny przeznaczony dla szorstkich dłoni/stóp. Peeling dłoni/stóp sprawia, że stają się one delikatne i miłe w dotyku, co sprzyja lepszemu wchłanianiu się substancji czynnych. Stosowana w tym zabiegu maseczka z parafiną i woskiem łagodnie rozgrzewa dłonie, wspomagając tym samym intensywne wchłanianie się substancji czynnych.

Czas: 45 min | Cena: 80 zł

Zabieg Thalasso na dłonie z zastosowaniem maski z alg

Pozwól odpłynąć swoim myślom i unosić się na łagodnych falach. Peeling z wykorzystaniem jojoby czyni skórę elastyczną i intensywnie ją oczyszcza. Następnie rozkoszuj się chwilą ciszy przy blasku świec podczas kąpieli z zastosowaniem soli morskiej i szlachetnych olejków. Okład z alg na dłonie nadaje skórze zadbany wygląd i w naturalny sposób „cofa czas”. Punkt kulminacyjny tego zabiegu stanowi gruntowny masaż dłoni.

Czas: 60 min | Cena: 120 zł

Odwiedź nas na:
Kosmetyka Katarzyna Gołaszewska
ul. Lubelska 32C, Wiązowna
kasia.golaszewska3@gmail.com.pl
tel. 664 133 347