Zabiegi programu "FACE MAN"Rewitalizacja skóry niedostatecznie ukrwionej

Pożądane uczucie! Orzeźwiający zabieg odprężający z użyciem drogocennych, pochodzących z morza substancji czynnych, o neutralnym zapachu. Wykonywany wysoce skuteczną techniką masaż relaksujący, zapewnia nawilżenie skory i natychmiast wyrównuje drobne zmarszczki. Zabieg wieńczy witalizująca maseczka z alg nadająca skórze wyjątkową gładkość. Efekt: jędrna i ożywiona cera.

Czas: 80 min | Cena: 200 zł

Manager Fitness

Specjalny zabieg mający na celu rewitalizację skóry i poprawienie jej elastyczności, polega na zastosowaniu witalizującego okładu z alg oraz masażu odprężającego o głębokim działaniu. Odpowiednie receptury pozwalają rozluźnić mięśnie twarzy, a skora odzyskuje jędrność. Cel: nadanie skórze witalności.

Czas: 80 min | Cena: 160 zł

Anti –Stress

Zabieg mający na celu uspokojenie zestresowanej i wrażliwej skory. Po dokładnej analizie skóry nakłada się – odpowiednio do typu cery – specjalną liofilizowaną maskę: maska kolagenowa Vlies dostarcza skórze maksimum nawilżenia, maska Aloe Vera Vlies skutecznie łagodzi i uspokaja skórę. W ramach kompleksowego masażu wellness skora pielęgnowana jest dodatkowo kojącym kremem z melisy. Uzyskany efekt to promienna i odprężona skóra.

Czas: 80 min | Cena: 180 zł

Clear-Skin

Program oczyszczania skory specjalnie dostosowany do męskiej cery z tendencją do występowania niedoskonałości.

Czas: 90 min | Cena: 120-140 zł

Odwiedź nas na:
Kosmetyka Katarzyna Gołaszewska
ul. Lubelska 32C, Wiązowna
kasia.golaszewska3@gmail.com.pl
tel. 664 133 347