Zabiegi programu "BODY MAN"Manicure

Celem zabiegu są wypielęgnowane dłonie i paznokcie. Paznokciom nadany zostaje odpowiedni kształt, a naskórek przy paznokciach zostaje delikatnie usunięty. Masaż dłoni wykonywany jest przy użyciu odżywczego kremu i przynosi ulgę zmęczonym dłoniom. Nasz wysoce wartościowy olejek do paznokci wzmacnia je i pielęgnuje.

Czas: 30 min | Cena: 30 zł

Pedicure

Kosmetyczna pielęgnacja dla uzyskania efektu pięknych, zadbanych stop. Paznokcie skraca się i wygładza oraz usuwa gromadzący się wokół nich naskórek. Zrogowaciały naskórek na podeszwach stóp zostaje usunięty, a uwolniona skóra wygładzona. Końcowy etap zabiegu stanowi nałożenie specjalnego kremu pielęgnacyjnego do stop.

Czas: 75 min | Cena: 55 zł

Zabieg „Harmonia – plecy”

Zrównoważony program relaksujący dla pleców z następującymi elementami pielęgnacyjnymi: peeling thalasso, masaż odprężający i okład z alg na plecy. Stosowany w tej metodzie masaż jest oparty na azjatyckiej koncepcji akupresury i służy ogólnemu odprężeniu i rozluźnieniu napiętej muskulatury.

Czas: 80 min | Cena: 220 zł

Phytothermalis plecy

Wschodnioazjatycki luksus dla ciała i duszy. Dzięki peelingowi skora pleców jest oczyszczona i staje się gładka. Gorące wypełnione ziołami stemple gwarantują ekskluzywny masaż. Wspaniale pielęgnują ciało i zachwycają egzotycznym zapachem. Ostateczny efekt nadaje okład z sianka alpejskiego o działaniu rozluźniającym mięśnie. Witalizująca chwila przerwy spełniająca najwyższe wymagania pielęgnacyjne.

Czas: 120 min | Cena: 350 zł

Modelage dłoni

Przyjemny zabieg odprężający z peelingiem działa dobroczynnie na zmęczone dłonie i łamliwe paznokcie. Podgrzewany do temperatury 42 stopni peeling delikatnie pobudza krążenie krwi i gwarantuje maksymalną pielęgnację dłoni i paznokci. Uzyskany efekt to aksamitnie delikatne dłonie i mocne paznokcie.

Czas: 60 min | Cena: 150 zł

Podróż marzeń

Podaruj sobie odrobinę wewnętrznego spokoju. Specjalnością tego zabiegu jest delikatny masaż rozciągająco-relaksujący, obejmujący takie obszary jak głowa, plecy, kark, stopy i stawy skokowe. Zabieg ten jest nie tylko prawdziwą rozkoszą dla skóry z uwagi na wykorzystanie ciepłego pielęgnującego olejku z delikatną eteryczną nutą jagodlinu wonnego, aksamitki i drewna cedrowego, ale również posiada dobroczynny wpływ na zmysły, potęgując tym samym uczucie unoszenia się w powietrzu oraz uwolnienia od trosk dnia codziennego.

Czas: 90 min | Cena: 180 zł

Odwiedź nas na:
Kosmetyka Katarzyna Gołaszewska
ul. Lubelska 32C, Wiązowna
kasia.golaszewska3@gmail.com.pl
tel. 664 133 347